Закриття туристичного зльоту

26 вересня 2016
Закриття туристичного зльоту

 25 вересня 2016 року голова Мар’їнської  районної ради Дьяченко О.М. був присутнім на закритті туристичного зльоту. Перший в Мар’їнському районі туристичний зліт серед школярів та студентів пройшов на березі Курахівського водосховища та зібрав у свої лави 87 учасників зі всього району. Неоціненну підтримку, допомогу разом з цінними подарунками надав організаторам народний депутат України Сажко С.М.

Туристичний зліт – одна з найдійовіших форм пропаганди туризму як засобу формування здорового способу життя дітей, організації їхнього дозвілля, що сприяє їх фізичному розвитку. Виражаємо величезну подяку представникам Мар'їнської районної громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» Гладкому М.І. та Георгієву О.Г. за організацію такого цікавого, захопливого, корисного для дітей заходу та відродження туристичного руху серед школярів та студентів. 

Висловлюємо вдячність за підтримку та популяризацію розвитку туризму, допомогу в організації проведення першого районного зльоту серед школярів та студентів району Курахівському міському голові Падуну Р.О., директору ВП «КУРАХІВСЬКА ТЕС» Боричевському А.М., начальнику СО ПАТ «Донбасенерго» ПРП «Енерготорг» Чалбашу О.Х., депутатам Мар’їнської районної ради Жиронкіну О.Ю. та Лижепекову В.І., директору Мар’їнськоїЗОШ №2 Панченко Л.А.