Місцеве самоврядування
Мар'їнська ВЦА
Админістративний центр | м. Мар'їнка |
Населення | 9822 чол. |
У підпорядкуванні | м. Мар'їнка, с. Побєда |
Соціальна інфраструктура | Мар'їнська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мар'їнська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ДНЗ №5 "Струмок", ДНЗ №56 "Золотий ключик" КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мар'їнського району" ККОЗ "Мар'їнський районний Будинок культури" Комунальний заклад культури "Мар'їнська централізована бібліотечна система" Мар'їнська районна дитяча бібліотека Музей історії Мар'їнського району СК Мар'їнської дитячо-юнацької спортивної школи Басейн Мар'їнської дитячо-юнацької спортивної школи |
Адреса | Донецька обл., Мар'їнський р-н. м. Мар'їнка, проспект. Дружби, буд.12 |
Час роботи | 8:00 – 17:00, перерва: 12:00-13:00 |
Поштовий індекс | 85600 |
Керівник | Тесля Олександр Олександрович |
Секретар |
|
Телефони | 0506060997 |
е-mail | mar.vga@gmail.com |
Красногорівська ВЦА
Админістративний центр | м. Красногорівка |
Населення | 15914 чол. |
У підпорядкуванні | м. Красногорівка |
Соціальна інфраструктура | Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ДНЗ "Сонечко", ДНЗ №8 "Колобок", ДНЗ №10 "Золота рибка" КЛПЗ "Мар'їнська районна центральна лікарня" ККОЗ "Красногорівський міський клуб" Красногорівська міська бібліотека (філія №9) Красногорівська дитяча бібліотека (філія №38) СК "Ювілейний" ПАТ "Красногорівський вогнетривкий завод" Стадіон "Авангард" ПАТ "Красногорівський вогнетривкий завод" |
Адреса | Донецька обл., Мар'їнський р-н. м. Красногорівка, вул.Адміністративна, буд.3а |
Час роботи | 8:00 – 17:00, перерва: 12:00-13:00 |
Поштовий індекс | 85630 — 85634 |
Керівник | Ліванчук Олег Петрович |
Секретар |
|
Телефони | 06278-23777 |
е-mail | krasvca.kadry@ukr.net |
Максимільянівська сільська рада
Админістративний центр | с. Максимільянівка |
Населення | 3138 чол. |
У підпорядкуванні | с. Георгіївка с. Максимільянівка |
Соціальна інфраструктура | Максимільянівська ЗШ І-ІІІ ступенів Георгіївська ЗШ І-ІІІ ступенів Комунальний лікувально-профілактичний заклад " Максимільянівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" с. Максимільянівка я/с № 27 "Катруся" Комунальний культурно-освітній заклад «Максимільянівський сільський будинок культури» Комунальний культурно-освітній заклад «Георгіївський сільський клуб» |
Адреса | Максимільянівка, вул.Жовтнева,102 |
Час роботи | 8:00 – 17:00, перерва: 12:00-13:00 |
Поштовий індекс | 85622 |
Голова | Фінько Віктор Іванович |
Секретар | Швець Вікторія Вікторівна |
Телефони | 91-5-37 91-5-38 |
е-mail | maxsovet@gmail.com |
Дачненська сільська рада
Админістративний центр | с. Дачне |
Населення | 2879 чол |
У підпорядкуванні | с.Дачне с.Дальнє с. Гігант с.Зеленівка с.Костянтинопольське с.Сухі Яли с.Янтарне |
Соціальна інфраструктура | с. Дачненська ЗШ І-ІІІ ступенів с. Острівська ЗШ І-ІІІ ступенів ДВЗ «Веселка» в с.Дачне ДНЗ «Малюк» в с.Островського Дачненська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини ФАП с.Дальнє ФАП в с.Островського Дачненський сільський будинок культури поштове відділення 9 магазинів перукарня послуги фото та ксерокопіювання послуги інд. пошиву |
Адреса | Донецька область, Мар’їнський район с. Дачне, вул.Логвиненка, буд.1-а |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85611 |
Голова | Сербін Ігор Володимирович |
Секретар | Гладка Людмила Вікторівна |
Телефони | 37-2-40 37-2-48 |
е-mail | dachnoesovet@е-mail.uа |
Зорянська сільська рада
Админістративний центр | с. Зоряне |
Населення | 1251 чоловік |
У підпорядкуванні | с.Зоряне с.Олександропіль с.Желанне Перше с.Желанне Друге |
Соціальна інфраструктура | Зорянський СБСКП Зорянська ЗШ І-ІІІ ступенів ФАП с.Зоряне |
Адреса | село Зоряне, вул.Миру, б/н |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85621 |
Голова | Покинтелиця Олена Іванівна |
Секретар | Максименко Тетяна Олександрівна |
Телефони | 95-4-41 95-4-42 |
е-mail | zoryanoerada@gmail.com |
Новоукраїнська сільська рада
Админістративний центр | с. Новоукраїнка |
Населення | 2760 |
У підпорядкуванні | с. Новоукраїнка с. Пречистівка с. Максимівка |
Соціальна інфраструктура | с. Новоукраїнка ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Пречистівка ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Максимівка ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новоукраїнка я/с №33 «Барвінок», РВО с. Пречистівка я/с 34 «Малятко», РВО ЗПСМ с. Новоукраїнка ФАП с. Пречистівка ФАП с. Максимівка відділення зв’язку: с. Новоукраїнка відділення зв’язку с. Пречистівка відділення зв’язку с. Максимівка Ощадбанк с. Новоукраїнка Бібліотеки: Новоукраїнська сільська бібліотека, Пречистівська сільська бібліотека, Максимівська сільська бібліотека Комунальне підприємство: «Аква Плюс» с. Новоукраїнка |
Адреса | с.Новоукраїнка, вул. Центральна, 16 а, Мар’їнський р-н Донецька обл. |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85640 |
Голова | Перетятько Олександр Ілліч |
Секретар | Малик Наталія Василівна |
Телефони | 93-5-34 5-14-68 93-6-44 |
е-mail | novoukrainka.rada@ukr.net |
Костянтинівська сільська рада
Админістративний центр | с. Костянтинівка |
Населення | 1267 |
У підпорядкуванні | с. Костянтинівка |
Соціальна інфраструктура | с. Костянтинівка я/с №28 «Колокос» с. Костянтинівська ЗШ І-ІІІ ступенів ФАП с. Констянтинівка Сільський будинок культури Музей села поштове відділення «Укртелеком» Свято-Георгіївський Храм |
Адреса | село Костянтинівка вулиця Миру б/н |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85653 |
Голова | Лебединець Антоніна Володимирівна |
Секретар | Галенко Любов Павлівна |
Телефони | 95-5-45 95-5-45 |
е-mail | konstantinovka.sovet@mail.ru |
Катеринівська сільська рада
Админістративний центр | с. Катеринівка |
Населення | 1080 |
У підпорядкуванні | с.Антонівка |
Соціальна інфраструктура | Д/с №55 «Веселка» с. Антонівка СБК с. Катеринівка ФАП с. Катеринівка Катеринівська ЗШ І-ІІІ ступенів |
Адреса | Донецька область, Мар'їнський район с. Катеринівка, вул. Садова,48-а |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85652 |
Голова | Мелюс Володимир Ілліч |
Секретар | Давидова Ірина Вікторівна – у відпустці по вагітності та пологам |
Телефони | 91-4-14 91-4-14 |
е-mail | kat-sovet@ukr.net |
Павлівська сільська рада
Админістративний центр | с.Павлівка |
Населення | 2216 |
У підпорядкуванні | с.Павлівка |
Соціальна інфраструктура | Павлівська ЗШ І-ІІІ ступенів Павлівський я/с №32 «Світанок», РВО ФАП с.Павлівка СБК аптека перукарня. |
Адреса | с.Павлівка, вул.Шевченка,68 |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85672 |
Голова | Сосюра Олена Вікторівна |
Секретар | Масло Олена Володимирівна |
Телефони | 97-1-32, 97-1-36 |
е-mail | radapavlivka@yandex.ua |
Успенівська сільська рада
Админістративний центр | с.Успенівка |
Населення | 805 |
У підпорядкуванні | с.Ганнівка с.Веселий Гай с.Трудове |
Соціальна інфраструктура | Успенівський СБК Успенівська ЗШ І-ІІІ ступенів Успенівський ФАП |
Адреса | с.Успенівка, вул. Совєтська (переіменовано Центральна),36а |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85650 |
Голова | Чумаченко Олександр Григорович |
Секретар | Воротнікова Олена Миколаївна |
Телефони | 91-6-30 91-6-41 |
е-mail | uspenovka@i.ua |
Богоявленська сільська рада
Админістративний центр | с. Богоявленка |
Населення | 1386 |
У підпорядкуванні | с. Богоявленка |
Соціальна інфраструктура | с. Богоявленський я/с № 30 «Калинка» с. Богоявленська ЗШ І-ІІІ ступенів Будинок народної творчості |
Адреса | вул.Первомайська, буд.60 с.Богоявленка Мар'їнський р-н Донецька обл. |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85643 |
Голова | Кугітко Анатолій Іванович |
Секретар | Москаленко Марина Сергіївна |
Телефони | 93-3-82 |
е-mail | bog.selskiysovet@yandex.ua |
Єлизаветівська сільська рада
Админістративний центр | с.Єлизаветівка |
Населення | 1759 |
У підпорядкуванні | с.Єлизаветівка с.Ілінка с.Романівка |
Соціальна інфраструктура | Єлизаветівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Єлизаветівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Єлизаветівський я/с №29 “Сонечко” Єлизаветівський сільський культурно-спортивний центр Єлизаветівська сільська бібліотека відділення поштового зв’язку відділення ощадбанку ТОВ “Фарматорг” магазин №3-4 СТ “Союз-2” СПД Бешуля О.П. магазин №2 СПД НегребецькаЛ.М СПД Негребецька Л.М Кафе СТ “Союз-2” СПД МарушкоО.В. СПД ВізерО.П. СПД Шевченко Г.В. СПД Волик О.В. СПД Костенко О.В. |
Адреса | Донецька область, Мар’їнський район Єлизаветівка, вул.Центральна (Радянська), 45б |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85651 |
Голова | Чередніченко Леонід Володимирович |
Секретар | Корнієнко Вікторія Володимирівна |
Телефони | 98-2-23 98-2-23 |
е-mail | Elizavet.rada@i.ua |
Галицинівська сільська рада
Админістративний центр | с. Галицинівка |
Населення | 1492 |
У підпорядкуванні | с. Галицинівка с. Карлівка с. Лісівка с. Долинівка |
Соціальна інфраструктура | Галицинівський СБСКП Галицинівська ЗШ І-ІІІ ступенів ФАП с.Лісівка Галицинівська амбулаторія загальної-практики сімейної медицини |
Адреса | Галицинівка, вул. Ів.Середи,1а |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85620 |
Голова |
|
Секретар, В.о. голови | Круподеря Наталія Сергіївна |
Телефони | 99-1-30 99-1-30 |
е-mail | galicinovka2@ukr.net |
НОВОМИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Админістративний центр | с.Новомихайлівка с. Парасковіївка |
Населення | 1495 |
У підпорядкуванні | с. Новомихайлівка с. Парасковіївка |
Соціальна інфраструктура | с. Новомихайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів Новомихайлівська амбулаторія загальної-практики сімейної медицини с. Новомихайлівський Д/с №36 «Попелюшка» відділення поштового зв’язку 10 магазинів перукарня Новомихайлівський центр Естетичного виховання |
Адреса | с.Новомихайлівка, вул. Центральная,64 |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85654 |
Голова | Нестеренко Ніна Іванівна |
Секретар | Азюковська Юлія Іванівна |
Телефони | 95-1-33 |
е-mail | nesterenko-nina3@ya.ru |
Новоселидівьска сільська рада
Админістративний центр | с. Новоселидівка |
Населення | 1225 |
У підпорядкуванні | с.Новоселидівка с.Ізмайлівка с.Вовчанка с.Вознесенка с.Кремінна Балка |
Соціальна інфраструктура | Д/с № 53 “Світлячок”с. Новоселидівка Новоселидівська ЗШ І-ІІ ступеню Відділення поштового зв»язку ЦПЗ № 10 с.Новоселидівка с. Новоселидівський сільський будинок сімейного дозвілля Вовчанський сільський клуб ФАП с.Новоселидівки ФАП с.Вовчанки ФАП с.Ізмайлівки |
Адреса | с.Новоселидівка, вул. Миру, б/н |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85610 |
Голова | Гарбуз Віталій Сергійович |
Секретар | Бондарь Ірина Володимирівна |
Телефони | 36-5-25 36-5-11 |
е-mail | novoselidovkasovet@gmail.com |
Степненська сільська рада
Админістративний центр | Степненська сільська рада |
Населення | 2632 |
У підпорядкуванні | с. Степне с. Солодке с. Березове с. Водяне с. Тарамчук |
Соціальна інфраструктура | с. Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Степнянський я/с №37 «Дюймовочка» с. Солодке Д/с №38 «Журавлик» с. Березове Д/с №40 «Золотий півник» Степненська амбулаторія ЗПСМ КК-ОЗ «Степненський СБК» КК-ОЗ «Солодківський будинок дозвілля» |
Адреса | вул. Центральна, 1а, с. Степне |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85665 |
Голова | Шаповалов Геннадій Васильович |
Секретар | Попова Тетяна Петрівна |
Телефони | 96-3-40 96-3-34 96-2-74 |
е-mail | stepnerada2@yandex.ua |
Курахівська міська рада
Админістративний центр | м. Курахове |
Населення | 21,375 тис. |
У підпорядкуванні | м. Курахове смт. Іллінка с. Старі Терни с. Степанівка с. Острівське |
Соціальна інфраструктура | м. Курахове ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» м. Курахове Товариство з обмеженою відповідальністю «Електросталь» м. Курахове Товариство з обмеженою відповідальністю «Свято-Іллінський машинобудівний завод» м. Курахове Товариство з обмеженою відповідальністю «Експерементально — механічний Курахівський завод» м. Курахове Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «Синтоп» м. Курахове ТОВ «Компанія Хлібінвест» Курахівська міська лікарня Мар’їнський центр первинної медико-санітарної допомоги Курахівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини Аптека ТОВ зовнішньоторговельна фірма «Арніка» ТОВ «Донбасс-Фармація-Трейдинг» Аптека № 26 «Лекарь Аптека «Добрі ліки» «Магнолія фарм ТОВ «Український Аптечний Холдинг» ТОВ ПТФ «Сарепта» аптека № 5 «Доктор Пілюлькін» № 3 ТОВ «Парацельс-Фарм» Курахівська Філія Державного вищого навчального закладу «Придніпровський енергобудівний технікум» Курахівський професійний ліцей Донецької обласної державної адміністрації Курахівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Мар’їнської районної ради Донецької області Курахівська гімназія «Престиж» (школа 1 ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар’їнської районної ради Донецької області Курахівська ЗШ I-III ступенів №5 Мар’їнської районної ради Донецької області Курахівська ЗШ I-III ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області Курахівська ЗШ I-II ступенів № 3 Мар’їнської районної ради Донецької області м. Курахово Я/с №17 «Сонечко» м. Курахово Я/с №18 «Космонавт» м. Курахово Я/с №16 «Буратіно» м. Курахово Я/с №21 «Казка» м. Курахово Д/с №21«Фіалка». Комунальний культурно-освітній заклад Курахівський міський центр культури і дозвілля Будинок культури с. Острівське Курахівська міська бібліотека Мар’їнської ЦБС Курахівська міська дитяча бібліотека-філія Дитячо-юнацький футбольний клубтім. О. Карпеньова Комунальний заклад «Курахівський міський комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Спортивний комплекс «Олімпійський» ТОВ «ДТЕК СЕРВІС» Магазин № 4 «Наш край» м-н "Брусниця" ТОВ "АТБ-Маркет" магазин № 793 РИНКИ ТОВ “Зоря – 2 Ринок «Торгівельні ряди» КП «Міський ринковий комплекс «СПОЖИВАЧ» КМР Кафе «Рандеву» Дон Вито (піцерія) «Молодіжне» (кафе) «Марія» (закусочна) «Закусочна» Ангар Ва-банк Хуторок» (закусочна) «Гостинний двір» (кафе) Їдальня Парки «Ювілейний» Сквери «Молодіжний» МАЙДАНЧИКИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ м. Курахове Дитячих -35шт Спортивні- 11 шт Державне підприємство Донецька залізниця Ясинуватська дирекція залізничних перевезень ж/д станція «Роя» Автовокзали Курахове — Донецьк Курахове – Мар’їнка Курахове – Селидове Курахове – Красногорівка 30 транзитні маршрути через АС Курахове Гаражне товариство «Енергетик» Гаражне товариство «Метеор» Гаражне товариство «Мотор» Гаражне товариство «Луч» Гаражне товариство «Южний» Комунальне підприємство «Міська служба єдиного замовника» Відділення поштового зв'язку Курахове Центру поштового зв'язку № 10 м. Мар'їнка Донецька Дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" Міське відділення поштового зв'язку Курахове -1 Центру поштового зв'язку № 10 м. Мар'їнка Донецька Дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" Нова пошта Відділення Курахове Представництво національної служби доставки "Ін-Тайм" в м. Курахове Курахівська філія акціонерного товариства «Ощадбанк» Філія ПАТ «Приватбанк Банкомати «Ощадбанк» «Приватбанк» -3шт ПУМБ- 3шт Українська Православна Церква (Свято-Успенська парафія) Українська Православна Церква — Храм "Державний Ікони Божої Матері" Донецької єпархії Релігійна громада християнської церкви Повного Євангелія "Слово Жизни" Релігійна громада Церкви Адвентистів Сьомого Дня Р Релігійна громада "Свідки Ієгови"елігійна громада євангельських християн-баптистів Релігійна громада «Церква Христа Спасителя» Релігійна громада Донецького управління (Єпархія) Протестантської Церкви України Свято-Георгіївська парафія Донецької єпархії Української Православної Церкви Релігійна громада «Християнська Церква «Нове життя Селянське фермерське господарство «Родос» |
Адреса | м. Курахове проспект Миру, 4 |
Час роботи | понеділок-четвер: з 8.00 год. до 17.00 год. п’ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. вихідні: субота, неділя |
Поштовий індекс | 85612 |
Голова | Падун Роман Олексійович |
Секретар | Пужайло Наталія Євгенівна |
Телефони | 3-17-40 3-22-48 3-26-35 |
е-mail | kurakhovo.sovet@ukr.net |