Відкриття «татамі»

24 вересня 2016
Відкриття «татамі»

 24 вересня 2016 року в Курахівській ЗОШ №5 на церемонії відкриття нового спортивного майданчика «татамі» були присутні голова Мар'їнської районної ради Дяченко Олег Миколайович, заступник голови Мар'їнської районної ради Бичик Віктор Миколайович, начальник відділу освіти Мар'їнського району Зайцева Людмила Вікторівна, директор школи Бобкова Тетяна Миколаївна.

Олег Миколайович привітав батьків і маленьких спортсменів з цією знаменною подією. Зазначив, що спорт зміцнює силу волі дітей, сприяє здоровому вихованню підростаючого покоління.

Віктор Миколайович підкреслив, що Мар'їнська районна рада приділяє належну увагу відродження спортивної слави нашого краю.

- З появою «татамі» наші діти можуть займатися улюбленим спортом. Це дозволить проводити районні та обласні змагання за всіма правилами спортивної Федерації.

Після церемонії відкриття спортсмени провели перше тренування під керівництвом тренера ДЮСШ Мар'їнського району Чепіги Ярослава Анатолійовича.

Хлопці і тренер дуже вдячні за підтримку і розвиток карате в нашому районі. Тепер це дозволить виступати на професійному рівні і досягати великих вершин.