Візит ввічливості

9 вересня 2016
Візит ввічливості

Сьогодні голова Мар'їнської районної ради Олег Миколайович Дьяченко разом з депутатами районної ради, головою Богоявленської сільської ради Анатолієм Івановичем Кугітко та дітьми з місцевої школи  з візитом ввічливості відвідали ветеранів війни у селі Богоявленка – Пшеничного Якова Єпіфановича та Лохтенка Івана Петровича.

Під час візиту очільник району вручив ветеранам відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом» та подарунки. Сердечно привітав з Днем визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників, подякував за подвиг заради нашого майбутнього та побажав міцного здоров’я, щастя, добробуту та мирного неба!

Чим далі у минуле відходять грізні  обриси війни, тим повніше осягається велич народного ПОДВИГУ, який передається від покоління до покоління як символ невмирущої слави наших батьків, дідів, прадідів, незборимого прагнення жити за ідеалами миру, свободи і справедливості. Ми пам’ятаємо полеглих на полі битви і низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни і підняли країну з руїн у повоєнні роки!