Відкриття музичної школи в Красногорівці

8 вересня 2016
Відкриття музичної школи в Красногорівці

7 вересня 2016 року голова Мар’їнської районної ради Дьяченко О. М. був присутнім на відкритті музичної школи у місті Красногорівка, де привітав директора школи Верцанову І. І. з такою радісною подією, зазначив, що місто було б біднішим, якби не мало такого культурного осередку, як музична школа та вручив подарунки для вихованців школи. Також на відкритті побували голова райдержадміністрації Мороз В.В., перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка Робочий І.В.

Після дворічної перерви, що виникла у зв’язку з проведенням на території міста АТО, в школі знову працюватимуть класи духових та народних музичних інструментів, фортепіано. Крім цього, додалися заняття з гри на синтезаторі, саксофоні та ударній установці.

Приємною новиною для дітей та їх батьків з Красногорівки стало те, що при музичній школі відкрили гурток образотворчого мистецтва.

Загалом, школа прийме у своїх стінах 87 учнів і навчатимуть їх 8 викладачів.

Висловлюємо вдячність Верцановій Інні Іванівні, всім викладачам за те, що не опустили руки у такий складний для всіх нас час, що продовжили всій нелегкий труд, залишилися кращими наставниками та порадниками для талановитих дітей, які прагнуть здобути музичну освіту!