Депутати висловили недовіру Володимиру Морозу

30 травня 2016
Депутати висловили недовіру Володимиру Морозу

 25 травня 2016 року відбулася 10 чергова сесія Мар’їнської районної ради, на якій депутати районної ради висловили недовіру голові Мар’їнської державної адміністрації Володимиру Морозу шляхом таємного голосування. 
Важливо зауважити , що це питання не було внесено до порядку денного.
За висновками роботи тимчасової контрольної комісії з питань делегованих повноважень Мар’їнської районної ради було прийняте рішення внести до порядку денного питання про висловлення недовіри Морозу. Більшість депутатів підтримали дане рішення.
У депутатів накопичилося багато претензій до голови райдержадміністрації: це і неналежне виконання делегованих повноважень, ігнорування думки депутатів, бездіяльність у відстоюванні інтересів району на обласному рівні, неналежне забезпечення функціонування системи охорони здоров'я, ЖКГ , відсутність будь – яких реальних дій, які б були направлені на соціально-економічний розвиток Мар’їнського району. На сесії Володимир Мороз зверхньо відповідав на поставлені питання, демонстрував зневагу до депутатів.
За результатами таємного голосування із 36 депутатів 33 були присутні на сесії та прийняли участь у голосуванні : висловили недовіру голові райдержадміністрації - 25 депутатів (це більше ніж 2/3 від всього депутатського корпусу); проти - 4, утримались - 4 депутати.
Відповідне рішення направлене на адресу Президента України.