День Фізичної культури

11 вересня 2016
День Фізичної культури

 10 вересня у м.Мар’їнка урочисто відзначався День Фізичної культури. 
На свято, що проходило у Мар’їнській ДЮСШ, завітав голова Мар’їнської районної ради О.М. Дьяченко, депутат районної ради О.В. Жураковська, голова Мар’їнської райдержадміністрації В.В. Мороз, перший заступник голови райдержадміністрації Т.М. Збицька, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.М. Грибань, начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.В.Зайцева , представники благодійного фонду Карітас Маріуполь, мешканці та гості міста.
У рамках святкування Дня Фізичної культури грамотами та подяками було відзначено тренерів і вихователів молодого спортивного покоління, відбулися змагання з футболу та волейболу. Але найбільш визначною подією стало відкриття нового боксерського рингу - стрічку урочисто перерізали голова районної ради та голова райдержадміністрації.
Голова райради О.М. Дьяченко побажав молодим спортсменам миру, наполегливої роботи, звитяги та перемог. Він також висловив впевненість у тому, що молоде спортивне покоління не змусить себе довго чекати.
Після чого на новому ринзі пройшли перші товариські зустрічі між мар’їнськими боксерами, вихованцями секції з боксу під керівництвом О.М. Безродного та показні виступи дітей курхівської секції з карте.
Свято пройшло у бадьорій та доброзичливій атмосфері.